Suplování

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Čtvrtek 17.10.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

 

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

Adap

 

3.KČ

             

ZRV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Peraus Josef

....

....

....

....

....

....

     

Rezničák Josef

   

..

DrJ

..

..

     

Straková Ilona

 

SoL

SoL

..

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

5.hod

přesun <<

ZZV

2.OZ

(57)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

MAT

2.SM (2.MS)+

(57)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MAT

2.SM (2.MS)+

 

na 6.hod

Drdák Jiří

2.hod

změna

OAD

2.MO

(29)

 
 

3.hod

supl. (ReJ)

IKT

2.SM (2.MZ)+

(29)

 
 

4.hod

přesun <<

AUT

2.MO

(33)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

MOV

2.OZ

(33)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MOV

2.OZ

 

na 6.hod

Městecký Vladislav

2.hod

přesun <<

STE

2.SM

(31)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

STE

2.SM

 

na 2.hod

Šolc Ladislav

1.hod

supl. (StI)

TEV

3.KČ (1.KK)+

(33)

 
 

2.hod

supl. (StI)

TEV

3.KČ (1.KK)+

(33)

 
 

7.hod

odpadá

TEV

3.KČ (1.KK)+

 

Zrušení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

2.MO

2.hod

OAD

 

(29)

změna

Drdák Jiří

 
 

3.hod

IKT

2.MZ

(29)

supluje

Drdák Jiří

(ReJ)

 

4.hod

AUT

 

(33)

přesun <<

Drdák Jiří

z 6.hod

 

6.hod

MAT

2.MS

(57)

přesun <<

Caisová Marta

z 7.hod

 

6.hod

AUT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

MAT

2.MS

 

přesun >>

 

na 6.hod

2.OZ

3.hod

IKT

2.MZ

(29)

supluje

Drdák Jiří

(ReJ)

 

5.hod

ZZV

 

(57)

přesun <<

Caisová Marta

z 6.hod

 

6.hod

MOV

 

(33)

přesun <<

Drdák Jiří

z 7.hod

 

7.hod

MOV

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.SM

2.hod

STE

 

(31)

přesun <<

Městecký Vladislav

z 6.hod

 

3.hod

IKT

2.MZ

(29)

supluje

Drdák Jiří

(ReJ)

 

6.hod

MAT

2.MS

(57)

přesun <<

Caisová Marta

z 7.hod

 

6.hod

STE

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

MAT

2.MS

 

přesun >>

 

na 6.hod

3.KČ

1.hod

TEV

1.KK

(33)

supluje

Šolc Ladislav

(StI)

 

2.hod

TEV

1.KK

(33)

supluje

Šolc Ladislav

(StI)

Pedagogický dohled u třídy:

1.KČ, 1.- 7. hod - Straková Ilona

 

 

Suplování:   Pátek 18.10.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

   

BES

BES

         

3.KČ

   

BES

BES

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Matrasová Jana

   

..

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Rezničák Josef

3.hod

odpadá

IKT

3.KČ (1.KK)+

 

Beseda,přednáška,film

Pedagogický dohled u třídy:

1.KČ, 2., 3. hod - Matrasová Jana

3.KČ, 2., 3. hod - Matrasová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři