Galerie našich JA Firem

https://jaczech.org/

školní rok 2021/2022

I tento školní rok jsme vyhráli soutěž TOP LOGO. Jedná se již o druhý ročník. V loňském roce vyhrála soutěž v Jihočeském kraji naše společnost Coraline. A v letošním roce se nám podařilo úspěch zopakovat. Tentokrát je vítězem společnost Cup of Joy, která se věnuje designu hrnečků. Společnost ve složení Linh Trinh, Tereza Feslová, Adéla Bršťáková, Žaneta Vaverková a Aneta Schwarzová svou tvorbou vdechnou osobitost a neotřelou originalitu každému vytvořenému hrnečku, přesně podle přání zákazníka. Cílem soutěže TOP LOGO je nejen vytvoření samotného loga společnosti, ale i natočení promo videa. Ty jsou následně společně hodnoceny odbornou porotou.

školní rok 2020/2021

Jsme studentská firma, které voní levandule, proto vyrábíme levandulové sáčky a mýdla, která Vám zpříjemní a krásně provoní den.

Naše podnikání spočívá v ruční výrobě obojků, vodítek a dalších doplňků pro domácí mazlíčky. V naší nabídce zatím naleznete obojky a vodítka pro psy,  ale sortiment plánujeme rozšířit o pár dalších produktů nejen pro domácí mazlíčky, ale i pro jejich páníčky. Všechny naše produkty jsou vyráběny z padákových lan, také zvané jako paracordová lana. Tato lana mají nosnost až 200 kg.

Jsme studentská firma, která se rozhodla zapátrat ve svých zručnostech a dovednostech a připravit pro své zákazníky vlastnoručně vyrobené korálkové náramky a lapače snů pro hezčí spaní. Pro výrobu lapačů využíváme i recyklované materiály.

propagační video

prezentace

Naše šestičlenná firma vyrábí náramky, které jsou vytvořeny z korálků. Podle toho je i odvozen název naší firmy. Nabízíme různé motivy, např. písmenka (v různých barvách), doplňky (korunky, srdíčka) a korálky (v různých barvách dle výběru). Proč jsme si vybrali tento produkt? Jednak protože lze tímto produktem zaujmout všechny věkové kategorie a pohlaví, ale také nás baví tato jednoduchost, kdy z maličkosti můžete vytvořit něco pěkného.

promovideo

Naše firma vyrábí stolní hry a to piškvorky a mikádo. Vyrábíme je ze dřeva a zdobíme je barvou. Tento produkt jsme si vybrali, jelikož je ekologický a málo náročný pro výrobu. Hry jsou velmi kompaktní a dají se vzít kamkoliv. Hry zabaví každého a krásně lze jimi zaplnit volný čas.

Naše studentská firma se skládá z šesti členů a zabývá se ruční výrobou šumivých bomb do koupele. Klademe důraz na spokojenost našich zákazníků, proto je u nás široký výběr rozmanitých druhů barev, vůní, velikostí i tvarů. Snažíme se zachovat přijatelné a srozumitelné ceny, které by odpovídaly naší ruční práci. Zaměřili jsme se na aktuální trendy, a proto jsme se právě rozhodli pro výrobu šumivých bomb. Velký důraz klademe také na suroviny, které jsme se rozhodli kupovat v bio kvalitě. Dále jsme se rozhodli pro ekologické balení našich produktů, nebudeme používat jednorázové obaly.

školní rok 2019/2020

školní rok 2018/2019

Výroční zpráva

školní rok 2017/2018

školní rok 2016/2017