Den otevřených dveří na VŠE v Praze

Den otevřených dveří na VŠE v Praze

Vysoká škola ekonomické v Praze (VŠE) Vás zve na Den otevřených dveří cizojazyčných studijních programů, který se uskuteční ve středu 2. března 2022 hybridním formátu. Během dne budou probíhat komentované prohlídky školy a setkání se studenty, od 16 h pak budou mít zájemci možnost spojit se online se zástupci studijních programů.

Všechny prezentované bakalářské a magisterské programy jsou vyučovány v anglickém jazyce. Absolventi tak mají příležitost studovat ve skutečně mezinárodním prostředí a díky tomu získají nespornou konkurenční výhodu na pracovním trhu. Součástí všech studijních programů je rovněž možnost účastnit se během studia odborných stáží či výměnných pobytů na některé z více než 250 partnerských institucí.

Den otevřených dveří je skvělá příležitost pro všechny budoucí studenty i jejich rodiče získat informace o VŠE, seznámit se s nabídkou studijních programů a dozvědět se všechny potřebné informace nejen o studiu a přijímacím řízení, ale i o studentském životě na VŠE. Veškeré informace týkající se průběhu akce naleznete na stránce openhouseday.vse.cz. Další podrobnosti o cizojazyčných programech vyučovaných na VŠE najdete na této stránce, případně se na nás můžete obrátit na adrese admissions@vse.cz.

Tags