Studentské firmy v distanční době

Studentské firmy v distanční době

Ani distanční doba nezastavila naše studentské firmy ve své činnosti. Píle a odhodlání začali nést i pomyslné ovoce. Studentská firma Coraline se zapojila do soutěže TOP LOGO, kterou vyhlásila organizace JA CZECH pod záštitou europoslankyně Martiny Dlabajové. Soutěž měla postupový charakter, a tak se nejprve soutěžilo v krajských kolech, odkud se postupovalo do národního kola. V krajském kole se naše studentky probojovaly na první příčku s postupem do národního kola.

V národním kole nám již takové štěstí nepřálo a na prvních příčkách se firma neumístila, ale získala tak nezapomenutelnou zkušenost a nový náboj do další práce.

Nyní čeká studentské firmy celostátní veletrh JA EXPO 2021, která se koná v on-line prostředí 8. 4. 2021. Soutěžní veletrh JA EXPO (dříve JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU) je určený všem JA Studentským Firmám, které chtějí představit své podnikání odborné porotě a vyhrát některou z 11 soutěžních kategorií. Vítězové těchto kategorií postupují do národního Finále soutěže JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU. Vítěz tohoto finále postupuje do mezinárodní soutěže COYC.

Naší snahou je co nejvíce zaujmout. Proto i příprava je v plném proudu. Nikdo z nás netuší, co nás čeká, protože on-line verze soutěže se uskutečňuje poprvé. Ale máme tak všichni vyrovnané podmínky a šance na dobré umístění.

Tags