Novinky pro uchazeče o studium na naší škole

Novinky pro uchazeče o studium na naší škole

Vážení rodiče, milí žáci,

Vy, kteří se hlásíte na učební obory, jste zařazeni do přijímacího řízení, které probíhá, jak má, tj. 22. dubna zveřejníme seznam přijatých uchazečů. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. čísla: 728 931 914, 725 874 782.

Vy, kteří se hlásíte na obchodní akademii, budete skládat přijímací zkoušky z českého jazyka a z matematiky 14 dní poté, co se znovu otevřou školy. Přijímací zkoušky budete skládat pouze jednou na té škole, kterou jste uvedli na prvním místě. Výsledky budou sdíleny na obou školách, na které jste se přihlásili. Veškeré informace Vám budou včas zaslány v písemné pozvánce na přijímací zkoušky. V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. čísla: 728 931 914, 725 874 782.

Nebojte se, vše dobře dopadne. Teď se pilně připravujte na zkoušky pomocí testů i s řešením na

https://prijimacky.cermat.cz/menu/testova-zadani-k-procvicovani

Přejeme hodně zdaru, optimismu a všem pevné zdraví! Brzy na shledanou!

Tags