Metelka Cup 2019

Metelka Cup 2019

Ve středu 13. 11. 2019 proběhla barmanská soutěž v míchání horkých drinků Metelka Cup na ISŠ Slavkov u Brna.

V klasické části soutěže se míchá horký nápoj dle vlastní fantazie s použitím několika předepsaných surovin. Zde se ukáže nejšikovnější barman, který nejvíce diváky pobaví a zaujme i odborné komisaře.

Naše žákyně připravovaly a prezentovaly na této soutěži drinky s názvem Zanzibar a Podzimní pohlazení.

Děvčata si odnesla z barmanské soutěže krásná umístění, 19. místo obsadila Růžena Šomová z třídy 3. KČ a 20. místo Nicola Špinková z třídy 3. KČ. V konkurenci (29 soutěžících) je toto umístění cenné, neboť naše žákyně bojovaly se soupeři čtyřletých oborů gastronomických a hotelových škol z celé republiky.

Našim děvčatům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Tags