Burza škol 2019

Burza škol 2019

I naše škola se prezentovala na BURZE ŠKOL, která se konala 22. 10. 2019 ve Sportovní hale v Českém Krumlově. Návštěvníky byli žáci posledních ročníků základních škol a jejich rodiče, kteří zde měli možnost se blíže seznámit se studijními a učebními obory, které naše škola nabízí.Společně s našimi žáky jsme předávali žákům základních škol podrobný přehled o možnostech vzdělávání na naší střední škole, podávali jsme aktuální informace o podmínkách a průběhu studia a společně jsme probírali vše, co naše škola nabízí a kde všude se pak absolventi mohou uplatnit na trhu práce.

Přínosem bylo nejen setkání se žáky základních škol, kteří stojí před volbou svého budoucího profesního studia a zaměření, setkání a s třídními učiteli a výchovnými poradci ze základních škol, ale i setkání se zástupci z ostatních škol, zástupci firem a organizací (např. Jihočeská komora – exkurze a akce pro žáky, možná spolupráce s firmou Zambelli Č. K.)

Tags