Suplování SOU



Suplování:   Úterý 26.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (11:58)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Drdák Jiří

         

ReJ

ReJ

..

 

Ondok Václav

             

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

7.hod

přesun >>

MAR

2.PO

 

na 28.3. 4.hod

Rezničák Josef

5.hod

spojeno (DrJ)

TEK

2.SM

(31)

 
 

6.hod

spojeno (DrJ)

TEK

2.SM

(31)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.MO

7.hod

OAD

   

odpadá

 

(DrJ)

2.PO

7.hod

MAR

   

přesun >>

 

na 28.3. (Čt) 4.hod

2.SM

5.hod

TEK

 

(31)

spojí

Rezničák Josef

(DrJ)

 

6.hod

TEK

 

(31)

spojí

Rezničák Josef

(DrJ)

 

7.hod

STR

   

odpadá

 

(OnV)

 

 

Suplování:   Středa 27.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (11:58)

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

7.hod

přesun >>

UCE

2.PO

 

na 28.3. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

2.PO

7.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 28.3. (Čt) 3.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (11:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.MO

 

EX

EX

EX

EX

       

2.OZ

 

EX

EX

EX

EX

       

2.SM

 

EX

EX

EX

EX

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Čandová Jana

     

..

..

       

Drdák Jiří

 

..

-

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

1.hod

odpadá

ZZV

2.OZ

 

Exkurze

 

3.hod

přesun <<

UCE

2.PO

(57)

z 27.3. 7.hod

 

4.hod

přesun <<

MAR

2.PO

(57)

z 26.3. 7.hod

Drdák Jiří

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Kozlová Helena

3.hod

výměna <<

TEC

1.KČ

(55)

z 5.hod

 

5.hod

výměna >>

TEC

1.KČ

 

na 3.hod

Matrasová Jana

2.hod

odpadá

CJL

2.SM (2.MZ)+

 

Exkurze

Ondok Václav

1.hod

odpadá

STR

2.SM

 

Exkurze

 

3.hod

výměna >>

MAT

1.KČ

 

na 5.hod

 

4.hod

odpadá

ZES

2.OZ

 

Exkurze

 

5.hod

výměna <<

MAT

1.KČ

(33)

z 3.hod

Opelková Ludmila

3.hod

odpadá

NEJ

2.SM (2.SO)+

 

Exkurze

Rezničák Josef

4.hod

odpadá

ELT

2.MO

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.KČ

3.hod

TEC

 

(55)

výměna <<

Kozlová Helena

z 5.hod

 

5.hod

MAT

 

(33)

výměna <<

Ondok Václav

z 3.hod

2.PO

3.hod

UCE

 

(57)

přesun <<

Caisová Marta

z 27.3. (St) 7.hod

 

4.hod

MAR

 

(57)

přesun <<

Caisová Marta

z 26.3. (Út) 7.hod

Pedagogický dohled u třídy:

2.MO, 1.- 4. hod - Drdák Jiří

2.OZ, 1.- 4. hod - Drdák Jiří

2.SM, 1.- 4. hod - Drdák Jiří

 

Zpracováno v systému Bakaláři