Suplování SOU



Suplování:   Středa 27.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 26.6.2018 (13:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.SM

ZRV

               

2.KČ

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

 

2.PO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.OZ

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Čech Martin

 

..

             

Kubaláková Soňa

   

..

           

Matrasová Jana

..

..

..

..

..

..

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlaň Miloslav

3.hod

odpadá

MAT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Caisová Marta

0.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

5.hod

přesun <<

EKO

1.PO

(57)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

EKO

1.PO

 

na 5.hod

Čech Martin

0.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.KČ

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Dánová Jaroslava

6.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

0.hod

odpadá

TEC

1.SM (SS)+

 

Zrušení výuky

Kozlová Helena

1.hod

odpadá

TEC

2.KČ

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

TEC

2.KČ

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

OBN

2.KČ

 

Exkurze

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

0.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Opelková Ludmila

4.hod

odpadá

OBN

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

NEJ

2.KČ

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

OBN

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

5.hod

odpadá

TEV

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

přesun <<

IKT

1.SM (1.MZ)+

(29)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

IKT

1.SM (1.MZ)+

 

na 6.hod

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Šolc Ladislav

5.hod

odpadá

EKO

2.KČ

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

6.hod

IKT

1.MZ

(29)

přesun <<

Rezničák Josef

z 8.hod

 

8.hod

IKT

1.MZ

 

přesun >>

 

na 6.hod

1.OZ

6.hod

IKT

1.MZ

(29)

přesun <<

Rezničák Josef

z 8.hod

 

8.hod

IKT

1.MZ

 

přesun >>

 

na 6.hod

1.PO

1.hod

ANJ

   

odpadá

 

(CeM)

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(KuS)

 

5.hod

EKO

 

(57)

přesun <<

Caisová Marta

z 7.hod

 

7.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 5.hod

1.SM

6.hod

IKT

1.MZ

(29)

přesun <<

Rezničák Josef

z 8.hod

 

8.hod

IKT

1.MZ

 

přesun >>

 

na 6.hod

Pedagogický dohled u třídy:

2.KČ, 0.- 7. hod - Matrasová Jana

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 26.6.2018 (13:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

         

UVY

     

1.MO

         

UVY

UVY

UVY

 

1.OZ

         

UVY

UVY

UVY

 

1.PO

         

UVY

UVY

   

1.SM

         

UVY

UVY

UVY

 

2.KČ

         

UVY

UVY

UVY

 

2.MO

         

UVY

UVY

   

2.OZ

         

UVY

UVY

   

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

2.SM

         

UVY

UVY

   

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Lejsková Jitka

     

SoL

SoL

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

0.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Čech Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Čurda Jiří

5.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

6.hod

odpadá

AUT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

STR

3.SM

 

Ukončení výuky

Grill František

5.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

Kozlová Helena

5.hod

odpadá

PAV

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

PAV

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

ZEM

2.KČ

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

1.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

3.hod

odpadá

CJL

3.OZ (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

ZSV

2.PO

 

Ukončení výuky

Viola Ladislav

5.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

Novotný Tomáš

5.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

4.hod

odpadá

ZES

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

MAT

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

Opelková Ludmila

5.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

1.hod

odpadá

IKT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

IKT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

ELT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

TEV

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

TEV

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Šolc Ladislav

3.hod

supl. (LeJ)

TEV

1.PO

(59)

 
 

4.hod

supl. (LeJ)

TEV

1.PO

(59)

 
 

5.hod

odpadá

TEV

2.PO (PO)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

TEV

2.PO (PO)+

 

Ukončení výuky

Tejkl Jan

5.hod

odpadá

ŘMV

3.MO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

8.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.PO

3.hod

TEV

 

(59)

supluje

Šolc Ladislav

(LeJ)

 

4.hod

TEV

 

(59)

supluje

Šolc Ladislav

(LeJ)

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 26.6.2018 (13:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

UVY

     

1.MO

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.OZ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.PO

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.SM

 

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.KČ

 

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.MO

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.OZ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.PO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

       

2.SM

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

       

3.MO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

       

3.OZ

 

UVY

UVY

UVY

UVY

       

3.SM

 

UVY

UVY

UVY

UVY

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Caisová Marta

 

..

             

Drdák Jiří

 

-

             

Lejsková Jitka

 

-

             

Matrasová Jana

 

..

             

Rezničák Josef

 

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

2.hod

odpadá

OBN

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

PRA

1.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Čech Martin

0.hod

odpadá

ANJ

1.PO

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

ANJ

1.MO

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

ANJ

1.PO

 

Ukončení výuky

Čurda Jiří

0.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

0.hod

odpadá

OAD

1.MO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

AUT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

AUT

1.MO

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Grill František

0.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

Kozlová Helena

1.hod

odpadá

STL

2.KČ

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

STL

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OBN

2.KČ

 

Ukončení výuky

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

1. hod Obecný pedagogický dohled

Matrasová Jana

0.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

CJL

1.PO

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Viola Ladislav

0.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

Novotný Tomáš

0.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

0.hod

odpadá

ZES

1.OZ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

ZES

1.OZ

 

Třídnická hodina

Opelková Ludmila

2.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

NEJ

1.SM (1.SO)+

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

2.hod

odpadá

IKT

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

FYZ

3.OZ (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Pedagogický dohled u třídy:

1.KČ, 1. hod - Caisová Marta

1.MO, 1. hod - Drdák Jiří

1.OZ, 1. hod - Drdák Jiří

1.PO, 1. hod - Lejsková Jitka

1.SM, 1. hod - Drdák Jiří

2.KČ, 1. hod - Matrasová Jana

2.MO, 1. hod - Rezničák Josef

2.OZ, 1. hod - Rezničák Josef

2.SM, 1. hod - Rezničák Josef

 

Zpracováno v systému Bakaláři