Suplování SOU



Suplování:   Úterý 27.6.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 27.6.2017 (10:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Caisová Marta

     

ReJ

ReJ

       

Dánová Jaroslava

   

..

           

Drdák Jiří

..

               

Kovařík Petr

             

..

 

Kubaláková Soňa

 

..

..

           

Leitgebová Petra

..

DrJ

KoP

 

CeM

MaJ

DrJ

   

Matrasová Jana

..

         

..

   

Rezničák Josef

             

..

..

Vostřelová Jitka

           

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

5.hod

odpadá

MAR

2.PO

 

Ukončení výuky

Čech Martin

1.hod

přesun <<

ANJ

1.PO

(42)

z 5.hod

 

2.hod

přesun <<

ANJ

1.PO

(42)

z 7.hod

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO (ANJ)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

spojeno (LeP)

ANJ

2.KČ

(42)

 
 

5.hod

přesun >>

ANJ

1.PO

 

na 1.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

1.PO

 

na 2.hod

Čurda Jiří

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

Dánová Jaroslava

1.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

1.hod

supl. (LeP)

ZEK

1.SM (1.MZ)+

(48)

 
 

6.hod

supl. (LeP)

ZEK

1.SM (1.MZ)+

(48)

 

Kovařík Petr

2.hod

změna

MAT

1.SM (1.MZ)+

(40)

 
 

2.hod

spojeno (LeP)

MAT

2.KČ

(40)

 

Laštovička Jan

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

4.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

spojeno (LeP)

OBN

2.KČ

(46)

 

Novotný Tomáš

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

Opelková Ludmila

2.hod

odpadá

NEJ

2.PO (NEJ)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

NEJ

2.PO (NEJ)

 

Ukončení výuky

Peraus Josef

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

2.hod

přesun <<

FYZ

2.OZ (2.MZ)+

(33)

z 30.6. 0.hod

 

3.hod

spojeno (CaM)

MOV

2.OZ

(31)

 
 

4.hod

spojeno (CaM)

TEO

1.OZ

(31)

 

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

0.hod

CJL

1.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

 

1.hod

ZEK

1.MZ

(48)

supluje

Drdák Jiří

(LeP)

 

2.hod

MAT

1.MZ

(40)

změna

Kovařík Petr

 
 

6.hod

ZEK

1.MZ

(48)

supluje

Drdák Jiří

(LeP)

1.OZ

0.hod

CJL

1.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

 

1.hod

ZEK

1.MZ

(48)

supluje

Drdák Jiří

(LeP)

 

2.hod

MAT

1.MZ

(40)

změna

Kovařík Petr

 
 

4.hod

TEO

 

(31)

spojí

Rezničák Josef

(CaM)

 

6.hod

ZEK

1.MZ

(48)

supluje

Drdák Jiří

(LeP)

 

7.hod

TEO

   

odpadá

 

(ReJ)

1.PO

1.hod

ANJ

 

(42)

přesun <<

Čech Martin

z 5.hod

 

2.hod

ANJ

 

(42)

přesun <<

Čech Martin

z 7.hod

 

5.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(VoJ)

 

7.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

1.SM

0.hod

CJL

1.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

 

1.hod

ZEK

1.MZ

(48)

supluje

Drdák Jiří

(LeP)

 

2.hod

MAT

1.MZ

(40)

změna

Kovařík Petr

 
 

6.hod

ZEK

1.MZ

(48)

supluje

Drdák Jiří

(LeP)

2.KČ

2.hod

MAT

 

(40)

spojí

Kovařík Petr

(LeP)

 

4.hod

ANJ

 

(42)

spojí

Čech Martin

(LeP)

 

5.hod

OBN

 

(46)

spojí

Matrasová Jana

(LeP)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(MaJ)

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(KoP)

2.MO

0.hod

AUT

   

odpadá

 

(DrJ)

 

2.hod

FYZ

2.MZ

(33)

přesun <<

Rezničák Josef

z 30.6. (Pá) 0.hod

2.OZ

0.hod

NEJ

2.SO

 

odpadá

 

(LeP)

 

2.hod

FYZ

2.MZ

(33)

přesun <<

Rezničák Josef

z 30.6. (Pá) 0.hod

 

3.hod

MOV

 

(31)

spojí

Rezničák Josef

(CaM)

 

8.hod

MOV

   

odpadá

 

(ReJ)

2.SM

0.hod

NEJ

2.SO

 

odpadá

 

(LeP)

 

2.hod

FYZ

2.MZ

(33)

přesun <<

Rezničák Josef

z 30.6. (Pá) 0.hod

 

 

Suplování:   Středa 28.6.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 27.6.2017 (10:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.PO

 

ZRV

ZRV

ZRV

ZRV

ZRV

ZRV

ZRV

 

2.KČ

 

AS

AS

AS

AS

AS

AS

AS

AS

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Drdák Jiří

..

       

MaJ

     

Kozlová Helena

 

-

..

..

-

..

..

-

-

Kubaláková Soňa

       

ReJ

       

Leitgebová Petra

   

DrJ

ReJ

DrJ

MaJ

     

Matrasová Jana

             

..

 

Rezničák Josef

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Brůžek Radek

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Čurda Jiří

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

2.hod

spojeno (LeP)

NEJ

1.SM (1.SO)+

(33)

 
 

4.hod

spojeno (LeP)

NEJ

1.SM (1.SO)+

(33)

 

Kopúnová Jana

1.hod

odpadá

PRA

1.PO

 

Zrušení výuky

 

2.hod

odpadá

PRA

1.PO

 

Zrušení výuky

 

3.hod

odpadá

PRA

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

PRA

2.PO

 

Ukončení výuky

Kovařík Petr

1.hod

odpadá

IKT

2.KČ

 

Akce školy

 

4.hod

odpadá

IKT

2.KČ

 

Akce školy

Kozlová Helena

1.- 8. hod Obecný pedagogický dohled

Kubaláková Soňa

5.hod

odpadá

MAT

1.PO

 

Zrušení výuky

 

6.hod

odpadá

MAT

1.PO

 

Zrušení výuky

 

7.hod

odpadá

TEV

2.KČ

 

Akce školy

 

8.hod

odpadá

TEV

2.KČ

 

Akce školy

Laštovička Jan

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

Leitgebová Petra

6.hod

odpadá

EKL

2.PO

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

3.hod

odpadá

PEK

1.PO

 

Zrušení výuky

 

5.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

EKO

1.PO

 

Zrušení výuky

Matrasová Jana

2.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

spojeno (DrJ)

OBN

2.MO

(48)

 
 

5.hod

supl. (LeP)

OBN

2.OZ (2.SO)+

(48)

 

Novotný Tomáš

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

Peraus Josef

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

3.hod

spojeno (LeP)

NEJ

2.OZ (2.SO)+

(31)

 
 

4.hod

spojeno (KuS)

MAT

2.SM (2.MS)+

(31)

 

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Vostřelová Jitka

4.hod

odpadá

CJL

1.PO

 

Zrušení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

0.hod

OAD

   

odpadá

 

(DrJ)

1.OZ

2.hod

NEJ

1.SO

(33)

spojí

Drdák Jiří

(LeP)

 

4.hod

NEJ

1.SO

(33)

spojí

Drdák Jiří

(LeP)

1.SM

2.hod

NEJ

1.SO

(33)

spojí

Drdák Jiří

(LeP)

 

4.hod

NEJ

1.SO

(33)

spojí

Drdák Jiří

(LeP)

2.MO

0.hod

ELT

   

odpadá

 

(ReJ)

 

4.hod

MAT

2.MS

(31)

spojí

Rezničák Josef

(KuS)

 

5.hod

OBN

 

(48)

spojí

Matrasová Jana

(DrJ)

 

7.hod

CJL

2.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

2.OZ

3.hod

NEJ

2.SO

(31)

spojí

Rezničák Josef

(LeP)

 

5.hod

OBN

2.SO

(48)

supluje

Matrasová Jana

(LeP)

 

7.hod

CJL

2.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

2.SM

3.hod

NEJ

2.SO

(31)

spojí

Rezničák Josef

(LeP)

 

4.hod

MAT

2.MS

(31)

spojí

Rezničák Josef

(KuS)

 

5.hod

OBN

2.SO

(48)

supluje

Matrasová Jana

(LeP)

 

7.hod

CJL

2.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

Pedagogický dohled u třídy:

2.KČ, 1.- 8. hod - Kozlová Helena

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.6.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 27.6.2017 (10:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.MO

         

UVY

UVY

UVY

 

1.OZ

         

UVY

UVY

UVY

 

1.PO

         

UVY

UVY

UVY

UVY

1.SM

         

UVY

UVY

UVY

 

2.KČ

         

UVY

UVY

UVY

 

2.MO

         

UVY

     

2.OZ

         

UVY

UVY

   

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

2.SM

         

UVY

UVY

UVY

 

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Drdák Jiří

 

OnV

             

Kovařík Petr

     

ReJ

ReJ

       

Leitgebová Petra

     

KoH

..

       

Matrasová Jana

     

..

         

Ondok Václav

..

               

Rezničák Josef

..

               

Vostřelová Jitka

 

LeJ

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Brůžek Radek

5.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

TEK

2.SM

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

TEK

2.SM (SS)+

 

Ukončení výuky

Čech Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO (ANJ)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.MO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.PO

 

Ukončení výuky

Čurda Jiří

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

Dánová Jaroslava

4.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

UCE

1.PO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

3.hod

navíc

AUT

2.MO

(33)

 
 

5.hod

odpadá

STR

2.SM (SS)+

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

AUT

1.MO

 

Ukončení výuky

Kovařík Petr

5.hod

odpadá

MAT

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

TEV

2.PO (PO)+

 

Ukončení výuky

 

8.hod

odpadá

TEV

2.PO (PO)+

 

Ukončení výuky

Kozlová Helena

3.hod

supl. (LeP)

TEC

2.KČ

(48)

 
 

6.hod

odpadá

PAV

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

PAV

2.KČ

 

Ukončení výuky

Laštovička Jan

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

1.hod

supl. (VoJ)

EKO

1.PO

(59)

 

Matrasová Jana

2.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

Novotný Tomáš

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

1.hod

spojeno (DrJ)

STE

2.SM (SS)+

(33)

 
 

1.hod

změna

ŘMV

2.MO

(33)

 
 

5.hod

odpadá

STR

1.OZ (1.OM)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

ZES

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

ZES

1.OZ

 

Ukončení výuky

Opelková Ludmila

3.hod

odpadá

NEJ

2.PO (NEJ)

 

Ukončení výuky

Peraus Josef

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

3.hod

supl. (KoP)

IKT

1.SM (1.MZ)+

(29)

 
 

4.hod

supl. (KoP)

IKT

1.SM (1.MZ)+

(29)

 
 

5.hod

odpadá

TEO

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

FYZ

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

0.hod

STE

1.OM

 

odpadá

 

(OnV)

 

3.hod

IKT

1.MZ

(29)

supluje

Rezničák Josef

(KoP)

 

4.hod

IKT

1.MZ

(29)

supluje

Rezničák Josef

(KoP)

1.OZ

0.hod

STE

1.OM

 

odpadá

 

(OnV)

 

3.hod

IKT

1.MZ

(29)

supluje

Rezničák Josef

(KoP)

 

4.hod

IKT

1.MZ

(29)

supluje

Rezničák Josef

(KoP)

1.PO

1.hod

EKO

 

(59)

supluje

Lejsková Jitka

(VoJ)

1.SM

1.hod

STE

SS

(33)

spojí

Ondok Václav

(DrJ)

 

3.hod

IKT

1.MZ

(29)

supluje

Rezničák Josef

(KoP)

 

4.hod

IKT

1.MZ

(29)

supluje

Rezničák Josef

(KoP)

2.KČ

3.hod

TEC

 

(48)

supluje

Kozlová Helena

(LeP)

2.MO

0.hod

ELT

   

odpadá

 

(ReJ)

 

1.hod

ŘMV

 

(33)

změna

Ondok Václav

 
 

3.hod

AUT

 

(33)

navíc

Drdák Jiří

 

2.OZ

3.hod

OBN

2.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

 

4.hod

NEJ

2.SO

 

odpadá

 

(LeP)

2.SM

1.hod

STE

SS

(33)

spojí

Ondok Václav

(DrJ)

 

3.hod

OBN

2.MZ

 

odpadá

 

(MaJ)

 

4.hod

NEJ

2.SO

 

odpadá

 

(LeP)

 

 

Suplování:   Pátek 30.6.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 27.6.2017 (10:49)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

UVY

     

1.MO

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.OZ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.PO

 

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.SM

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.KČ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.MO

 

TH

UVY

UVY

         

2.OZ

 

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

2.SM

 

TH

UVY

UVY

UVY

       

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Čech Martin

 

..

             

Kozlová Helena

 

..

             

Ondok Václav

 

..

             

Rezničák Josef

 

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

3.hod

odpadá

ZZV

2.OZ

 

Ukončení výuky

Čech Martin

0.hod

odpadá

ANJ

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO (ANJ)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.PO

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Čurda Jiří

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV2)

 

Ukončení výuky

Dánová Jaroslava

2.hod

odpadá

UCE

1.PO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

UCE

1.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

1.hod

odpadá

STE

2.SM (SS)+

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

OAD

2.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

STR

2.SM (SS)+

 

Ukončení výuky

Grill František

0.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

Kozlová Helena

2.hod

odpadá

STL

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

STL

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

TEC

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

1.PO

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

MAT

2.SM (2.MS)+

 

Ukončení výuky

Laštovička Jan

0.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.OZ (OV1)

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

0.hod

odpadá

OBN

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

CJL

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

Mička Pavel

1.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

Novotný Tomáš

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV2)

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

3.hod

odpadá

STR

1.OZ (1.OM)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

STR

1.OZ (1.OM)+

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Opelková Ludmila

3.hod

odpadá

NEJ

2.PO (NEJ)

 

Ukončení výuky

Peraus Josef

0.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.MO (OV1)

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

0.hod

přesun >>

FYZ

2.OZ (2.MZ)+

 

na 27.6. 2.hod

 

2.hod

odpadá

MOV

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

TEC

2.SM (SS)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

TEO

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

2.MO

0.hod

FYZ

2.MZ

 

přesun >>

 

na 27.6. (Út) 2.hod

2.OZ

0.hod

FYZ

2.MZ

 

přesun >>

 

na 27.6. (Út) 2.hod

2.SM

0.hod

FYZ

2.MZ

 

přesun >>

 

na 27.6. (Út) 2.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.KČ, 1. hod - Kozlová Helena

1.MO, 1. hod - Rezničák Josef

1.OZ, 1. hod - Rezničák Josef

1.PO, 1. hod - Čech Martin

1.SM, 1. hod - Rezničák Josef

2.KČ, 1. hod - Kozlová Helena

2.MO, 1. hod - Ondok Václav

2.OZ, 1. hod - Ondok Václav

2.SM, 1. hod - Ondok Václav

 

Zpracováno v systému Bakaláři