Suplování SOU



Suplování:   Úterý 25.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2019 (8:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.MO

               

ZRV

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

0.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

MAT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

MAR

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

6.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

8.hod

odpadá

AUT

1.MO

 

Zrušení výuky

Kozlová Helena

3.hod

přesun <<

TEC

2.KČ

(55)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

TEC

2.KČ

 

na 3.hod

Matrasová Jana

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

přesun <<

CJL

2.KČ

(46)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

CJL

2.KČ

 

na 5.hod

Ondok Václav

3.hod

přesun >>

MAT

2.KČ

 

na 26.6. 3.hod

 

5.hod

odpadá

ZES

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

ZES

3.OZ

 

Ukončení výuky

Peraus Josef

5.hod

odpadá

TEK

3.SM

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

TEK

3.SM

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

STR

3.SM

 

Ukončení výuky

Staňková Jiřina

4.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

1.hod

odpadá

FYZ

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

IKT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Šolc Ladislav

5.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

2.KČ

3.hod

TEC

 

(55)

přesun <<

Kozlová Helena

z 5.hod

 

5.hod

CJL

 

(46)

přesun <<

Matrasová Jana

z 7.hod

 

7.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

 

Suplování:   Středa 26.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2019 (8:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.MO

ZRV

               

1.OZ

ZRV

               

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Caisová Marta

     

..

 

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

2.hod

odpadá

MAT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

0.hod

odpadá

ŘMV

3.MO

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

přesun <<

OAD

1.MO

(33)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

OAD

1.MO

 

na 6.hod

Maršíková Marta

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

CJL

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OBN

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

3.hod

přesun <<

MAT

2.KČ

(31)

z 25.6. 3.hod

Peraus Josef

0.hod

odpadá

TEO

1.OZ

 

Zrušení výuky

 

5.hod

přesun <<

STR

1.SM (1.MZ)+

(31)

z 6.hod

 

6.hod

přesun <<

TEO

1.OZ

(31)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

TEO

1.OZ

 

na 6.hod

Staňková Jiřina

5.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

1.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

IKT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Šolc Ladislav

0.hod

odpadá

ANJ

1.MO

 

Zrušení výuky

 

7.hod

odpadá

TEV

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

5.hod

STR

1.MZ

(31)

přesun <<

Peraus Josef

z 6.hod

 

6.hod

OAD

 

(33)

přesun <<

Drdák Jiří

z 7.hod

 

7.hod

OAD

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.OZ

5.hod

STR

1.MZ

(31)

přesun <<

Peraus Josef

z 6.hod

 

6.hod

TEO

 

(31)

přesun <<

Peraus Josef

z 7.hod

 

7.hod

TEO

   

přesun >>

 

na 6.hod

1.SM

5.hod

STR

1.MZ

(31)

přesun <<

Peraus Josef

z 6.hod

 

6.hod

STR

1.MZ

 

přesun >>

 

na 5.hod

2.KČ

3.hod

MAT

 

(31)

přesun <<

Ondok Václav

z 25.6. (Út) 3.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2019 (8:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.KČ

ZRV

               

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Kozlová Helena

         

..

..

..

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Čandová Jana

3.hod

odpadá

ZSV

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

ZSV

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

4.hod

odpadá

ŘMV

3.MO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

Kozlová Helena

0.hod

odpadá

OBN

2.KČ

 

Zrušení výuky

Matrasová Jana

1.hod

odpadá

CJL

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

CJL

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OBN

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

0.hod

odpadá

MOV

3.OZ

 

Ukončení výuky

Opelková Ludmila

6.hod

odpadá

NEJ

3.SM (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.SM (3.SO)+

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

1.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

ELT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

ELT

3.MO

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Šolc Ladislav

0.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

TEV

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

TEV

2.PO

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

2.KČ

5.hod

TEC

   

odpadá

 

(KoH)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(KoH)

 

7.hod

ZEM

   

odpadá

 

(KoH)

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2019 (8:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

ZRV

TH

TH

UVY

UVY

UVY

     

1.MO

 

TH

TH

UVY

UVY

       

1.OZ

ZRV

TH

TH

UVY

UVY

       

1.SM

ZRV

TH

TH

UVY

UVY

       

2.KČ

 

TH

TH

UVY

UVY

       

2.MO

ZRV

TH

TH

UVY

UVY

       

2.OZ

ZRV

TH

TH

UVY

UVY

       

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

2.SM

ZRV

TH

TH

UVY

UVY

       

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Caisová Marta

 

..

..

           

Drdák Jiří

 

-

..

           

Kozlová Helena

 

-

..

           

Ondok Václav

 

..

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Vinš Jan

0.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Zrušení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

Pošvec Miroslav

0.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Zrušení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

Caisová Marta

0.hod

odpadá

ZZV

1.OZ

 

Zrušení výuky

 

3.hod

odpadá

ZEK

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

1., 2. hod Obecný pedagogický dohled

Čurda Jiří

0.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Zrušení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

3.hod

odpadá

ŘMV

3.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

AUT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

1., 2. hod Obecný pedagogický dohled

Grill František

0.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Zrušení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

Kozlová Helena

3.hod

odpadá

STL

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

1., 2. hod Obecný pedagogický dohled

Maršíková Marta

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

2.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

0.hod

odpadá

MOV

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

MAT

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

1., 2. hod Obecný pedagogický dohled

Opelková Ludmila

2.hod

odpadá

NEJ

1.SM (1.SO)+

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

NEJ

3.SM (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

NEJ

3.SM (3.SO)+

 

Ukončení výuky

Peraus Josef

0.hod

odpadá

TEC

3.SM (SS)+

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

STE

1.SM (1.MZ)+

 

Třídnická hodina

Staňková Jiřina

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

4.hod

odpadá

FYZ

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Šolc Ladislav

0.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

ANJ

2.KČ

 

Třídnická hodina

Pedagogický dohled u třídy:

1.KČ, 1., 2. hod - Kozlová Helena

1.MO, 1., 2. hod - Ondok Václav

1.OZ, 1., 2. hod - Ondok Václav

1.SM, 1., 2. hod - Ondok Václav

2.KČ, 1., 2. hod - Caisová Marta

2.MO, 1., 2. hod - Drdák Jiří

2.OZ, 1., 2. hod - Drdák Jiří

2.SM, 1., 2. hod - Drdák Jiří

 

Zpracováno v systému Bakaláři