Suplování G, SOŠE



Suplování:   Pondělí 18.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kopúnová Jana

         

....

     

Šolc Ladislav

           

....

   

 

 

Suplování:   Úterý 19.2.2019

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopúnová Jana

2.hod

výměna <<

DEJ

OA1

(3)

z 22.2. 3.hod

 

6.hod

výměna >>

CJL

OA3

 

na 20.2. 4.hod

Lejsková Jitka

1.hod

výměna <<

EKO

OA3

(4)

z 22.2. 1.hod

 

6.hod

výměna <<

INT

OA3

(4)

z 20.2. 4.hod

Maršíková Marta

2.hod

výměna >>

ZEM

OA1

 

na 22.2. 3.hod

Šolc Ladislav

1.hod

výměna >>

BAN

OA3

 

na 22.2. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

2.hod

DEJ

 

(3)

výměna <<

Kopúnová Jana

z 22.2. (Pá) 3.hod

OA3

1.hod

EKO

 

(4)

výměna <<

Lejsková Jitka

z 22.2. (Pá) 1.hod

 

6.hod

INT

 

(4)

výměna <<

Lejsková Jitka

z 20.2. (St) 4.hod

 

 

Suplování:   Středa 20.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lejsková Jitka

KOJA

KOJA

KOJA

 

KOJA

..

..

   

Maršíková Marta

     

KOJA

LOZD

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopúnová Jana

1.hod

spojeno (LEJI)

EKO

OA3

(PIS)

 
 

2.hod

spojeno (LEJI)

PEK

OA1

(PIS)

 
 

3.hod

spojeno (LEJI)

PEK

OA1

(PIS)

 
 

4.hod

výměna <<

CJL

OA3

(4)

z 19.2. 6.hod

 

4.hod

spojeno (MAMA)

MAT

OA1

(3)

 
 

5.hod

spojeno (LEJI)

INT

OA3

(IVT)

 

Lejsková Jitka

4.hod

výměna >>

INT

OA3

 

na 19.2. 6.hod

Lovčí Zdeňka

5.hod

supl. (MAMA)

NEJ

OA4

(9)

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

2.hod

PEK

 

(PIS)

spojí

Kopúnová Jana

(LEJI)

 

3.hod

PEK

 

(PIS)

spojí

Kopúnová Jana

(LEJI)

 

4.hod

MAT

 

(3)

spojí

Kopúnová Jana

(MAMA)

 

7.hod

ZEM

   

odpadá

 

(MAMA)

OA3

1.hod

EKO

 

(PIS)

spojí

Kopúnová Jana

(LEJI)

 

4.hod

CJL

 

(4)

výměna <<

Kopúnová Jana

z 19.2. (Út) 6.hod

 

5.hod

INT

 

(IVT)

spojí

Kopúnová Jana

(LEJI)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(MAMA)

 

7.hod

UCE

   

odpadá

 

(LEJI)

OA4

5.hod

NEJ

 

(9)

supluje

Lovčí Zdeňka

(MAMA)

 

6.hod

UCE

   

odpadá

 

(LEJI)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.2.2019

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 22.2.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kopúnová Jana

 

MAMA

             

Lejsková Jitka

         

MAMA

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopúnová Jana

3.hod

výměna >>

DEJ

OA1

 

na 19.2. 2.hod

Lejsková Jitka

1.hod

výměna >>

EKO

OA3

 

na 19.2. 1.hod

Maršíková Marta

2.hod

supl. (KOJA)

MAT

OA3

(4)

 
 

3.hod

výměna <<

ZEM

OA1

(3)

z 19.2. 2.hod

 

6.hod

supl. (LEJI)

MAT

OA3

(4)

 

Šolc Ladislav

1.hod

výměna <<

BAN

OA3

(4)

z 19.2. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

ZEM

 

(3)

výměna <<

Maršíková Marta

z 19.2. (Út) 2.hod

OA3

1.hod

BAN

 

(4)

výměna <<

Šolc Ladislav

z 19.2. (Út) 1.hod

 

2.hod

MAT

 

(4)

supluje

Maršíková Marta

(KOJA)

 

6.hod

MAT

 

(4)

supluje

Maršíková Marta

(LEJI)

 

Zpracováno v systému Bakaláři