Gymnázium

Na kaplickém čtyřletém gymnáziu si můžete  vhodnou volbou volitelných předmětů  zvolit zaměření humanitní, přírodovědné nebo matematicko-technické a připravit se tak kvalitně na vysokoškolské studium.


Obchodní akademie

Nabízíme  inovovaný studijní obor OBCHODNÍ AKADEMIE se zaměřením na LOGISTIKU  nebo na CESTOVNÍ RUCH.

Je to jediná takto inovovaná obchodní akademie v Jihočeském kraji. 

Město Kaplice poskytuje studentům tohoto oboru prospěchové stipendium.


Podnikání

Dvouletý nástavbový  maturitní obor PODNIKÁNÍ Vás připraví vykonávat ekonomické, provozně-ekonomické, obchodní a administrativní činnosti, které uplatníte především při řízení vlastní firmy.

 


Jídelní lístek
pro aktuální týden 18.6.2018 - 22.6.2018

G, SOŠE


Jídelní lístek
pro následující týden 25.6.2018 - 28.6.2018

G, SOŠE



Suplování G, SOŠE



Suplování:   Úterý 19.6.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bártová Alena

-

-

-

-

-

-

     

Lejsková Jitka

..

DAJA

LOZD

DAJA

-

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Dánová Jaroslava

2.hod

supl. (LEJI)

EKO

OA3

(9)

 
 

3.hod

výměna >>

UCE

OA2

 

na 5.hod

 

4.hod

supl. (LEJI)

UCE

OA3

(9)

 
 

5.hod

výměna <<

UCE

OA2

(3)

z 3.hod

 

6.hod

přesun <<

UCE

OA3

(9)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

UCE

OA3

 

na 6.hod

Kubaláková Soňa

3.hod

výměna <<

MAT

OA2

(3)

z 5.hod

 

5.hod

výměna >>

MAT

OA2

 

na 3.hod

Lovčí Zdeňka

3.hod

supl. (LEJI)

CJL

OA3

(9)

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA2

3.hod

MAT

 

(3)

výměna <<

Kubaláková Soňa

z 5.hod

 

5.hod

UCE

 

(3)

výměna <<

Dánová Jaroslava

z 3.hod

OA3

2.hod

EKO

 

(9)

supluje

Dánová Jaroslava

(LEJI)

 

3.hod

CJL

 

(9)

supluje

Lovčí Zdeňka

(LEJI)

 

4.hod

UCE

 

(9)

supluje

Dánová Jaroslava

(LEJI)

 

6.hod

UCE

 

(9)

přesun <<

Dánová Jaroslava

z 7.hod

 

7.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

 

Suplování:   Středa 20.6.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bártová Alena

..

-

-

-

-

-

     

Dánová Jaroslava

MUHA

STJI

KUSO

LOZD

         

Kubaláková Soňa

         

..

     

Lejsková Jitka

STJI

MUHA

MUHA

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Kubaláková Soňa

3.hod

supl. (DAJA)

MAT

OA3

(9)

 

Lovčí Zdeňka

4.hod

supl. (DAJA)

NEJ

OA2

(3)

 

Musilová Hana

1.hod

supl. (DAJA)

NEJ

OA3

(9)

 
 

2.hod

supl. (LEJI)

INT

OA2

(PIS)

 
 

3.hod

supl. (LEJI)

INT

OA2

(PIS)

 

Staňková Jiřina

1.hod

supl. (LEJI)

ANJ

OA2

(JAZ)

 
 

2.hod

supl. (DAJA)

ANJ

OA3

(JAZ)

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA2

1.hod

ANJ

 

(JAZ)

supluje

Staňková Jiřina

(LEJI)

 

2.hod

INT

 

(PIS)

supluje

Musilová Hana

(LEJI)

 

3.hod

INT

 

(PIS)

supluje

Musilová Hana

(LEJI)

 

4.hod

NEJ

 

(3)

supluje

Lovčí Zdeňka

(DAJA)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(KUSO)

OA3

1.hod

NEJ

 

(9)

supluje

Musilová Hana

(DAJA)

 

2.hod

ANJ

 

(JAZ)

supluje

Staňková Jiřina

(DAJA)

 

3.hod

MAT

 

(9)

supluje

Kubaláková Soňa

(DAJA)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

OA2

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bártová Alena

..

-

-

-

-

-

     

Lovčí Zdeňka

-

-

..

..

KUSO

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dánová Jaroslava

1.hod

odpadá

UCE

OA2

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

UCE

OA2

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

DOP

OA2

 

Exkurze

Kopúnová Jana

5.hod

odpadá

CJL

OA2

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

CJL

OA2

 

Exkurze

Kubaláková Soňa

4.hod

odpadá

MAT

OA2

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (LOZD)

MAT

OA3

(9)

 

Staňková Jiřina

3.hod

odpadá

ANJ

OA2

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

OA3

5.hod

MAT

 

(9)

supluje

Kubaláková Soňa

(LOZD)

Pedagogický dohled u třídy:

OA2, 1.- 7. hod - Lovčí Zdeňka

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bártová Alena

-

-

-

-

-

-

     

Lejsková Jitka

..

..

-

KOJA

-

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopúnová Jana

3.hod

přesun <<

ZSV

OA2

(3)

z 6.hod

 

4.hod

supl. (LEJI)

CJL

OA2

(3)

 
 

6.hod

přesun >>

ZSV

OA2

 

na 3.hod

Lovčí Zdeňka

1.hod

přesun <<

NEJ

OA2

(3)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

NEJ

OA2

 

na 1.hod

Staňková Jiřina

2.hod

přesun <<

ANJ

OA3

(JAZ)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

ANJ

OA3

 

na 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA2

1.hod

NEJ

 

(3)

přesun <<

Lovčí Zdeňka

z 3.hod

 

3.hod

ZSV

 

(3)

přesun <<

Kopúnová Jana

z 6.hod

 

4.hod

CJL

 

(3)

supluje

Kopúnová Jana

(LEJI)

 

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 3.hod

OA3

2.hod

ANJ

 

(JAZ)

přesun <<

Staňková Jiřina

z 5.hod

 

5.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

OBK

   

odpadá

 

(LEJI)

 

Zpracováno v systému Bakaláři