<< září 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Gymnázium

Na kaplickém čtyřletém gymnáziu si můžete  vhodnou volbou volitelných předmětů  zvolit zaměření humanitní, přírodovědné nebo matematicko-technické a připravit se tak kvalitně na vysokoškolské studium.


Obchodní akademie

Nabízíme  inovovaný studijní obor OBCHODNÍ AKADEMIE se zaměřením na LOGISTIKU  nebo na CESTOVNÍ RUCH.

Je to jediná takto inovovaná obchodní akademie v Jihočeském kraji. 

Město Kaplice poskytuje studentům tohoto oboru prospěchové stipendium.


Podnikání

Dvouletý nástavbový  maturitní obor PODNIKÁNÍ Vás připraví vykonávat ekonomické, provozně-ekonomické, obchodní a administrativní činnosti, které uplatníte především při řízení vlastní firmy.

 


Jídelní lístek
pro aktuální týden 24.9.2018 - 28.9.2018

G, SOŠE


Jídelní lístek
pro následující týden 1.10.2018 - 5.10.2018

G, SOŠE



Suplování G, SOŠE



Suplování:   Úterý 18.9.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kopúnová Jana

         

..

..

   

Lovčí Zdeňka

           

..

   

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(KOJA)

OA3

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(KOJA)

 

7.hod

NEJ

   

odpadá

 

(LOZD)

 

 

Suplování:   Středa 19.9.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dánová Jaroslava

SOLA

SOLA

..

 

..

..

     

Kopúnová Jana

         

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Maršíková Marta

3.hod

přesun <<

MAT

OA4

(9)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MAT

OA4

 

na 3.hod

Šolc Ladislav

1.hod

supl. (DAJA)

EKO

OA3

(PIS)

 
 

2.hod

supl. (DAJA)

EKO

OA1

(PIS)

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

2.hod

EKO

 

(PIS)

supluje

Šolc Ladislav

(DAJA)

 

5.hod

DOP

   

odpadá

 

(DAJA)

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(KOJA)

OA3

1.hod

EKO

 

(PIS)

supluje

Šolc Ladislav

(DAJA)

OA4

3.hod

MAT

 

(9)

přesun <<

Maršíková Marta

z 7.hod

 

6.hod

DOL

   

odpadá

 

(DAJA)

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.9.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čandová Jana

       

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopúnová Jana

6.hod

přesun <<

DEJ

OA1

(3)

z 21.9. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

5.hod

CHE

   

odpadá

 

(CAJA)

 

6.hod

DEJ

 

(3)

přesun <<

Kopúnová Jana

z 21.9. (Pá) 1.hod

 

 

Suplování:   Pátek 21.9.2018

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopúnová Jana

1.hod

přesun >>

DEJ

OA1

 

na 20.9. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

1.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 20.9. (Čt) 6.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři