<< srpen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Gymnázium

Na kaplickém čtyřletém gymnáziu si můžete  vhodnou volbou volitelných předmětů  zvolit zaměření humanitní, přírodovědné nebo matematicko-technické a připravit se tak kvalitně na vysokoškolské studium.


Obchodní akademie

Nabízíme  inovovaný studijní obor OBCHODNÍ AKADEMIE se zaměřením na LOGISTIKU  nebo na CESTOVNÍ RUCH.

Je to jediná takto inovovaná obchodní akademie v Jihočeském kraji. 

Město Kaplice poskytuje studentům tohoto oboru prospěchové stipendium.


Podnikání

Dvouletý nástavbový  maturitní obor PODNIKÁNÍ Vás připraví vykonávat ekonomické, provozně-ekonomické, obchodní a administrativní činnosti, které uplatníte především při řízení vlastní firmy.

 


Pro tento týden neby přidán jídelní lístek.


Suplování G, SOŠE



Suplování:   Pátek 22.6.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bártová Alena

-

-

-

-

-

-

     

Lejsková Jitka

..

..

-

KOJA

-

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopúnová Jana

3.hod

přesun <<

ZSV

OA2

(3)

z 6.hod

 

4.hod

supl. (LEJI)

CJL

OA2

(3)

 
 

6.hod

přesun >>

ZSV

OA2

 

na 3.hod

Lovčí Zdeňka

1.hod

přesun <<

NEJ

OA2

(3)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

NEJ

OA2

 

na 1.hod

Staňková Jiřina

2.hod

přesun <<

ANJ

OA3

(JAZ)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

ANJ

OA3

 

na 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA2

1.hod

NEJ

 

(3)

přesun <<

Lovčí Zdeňka

z 3.hod

 

3.hod

ZSV

 

(3)

přesun <<

Kopúnová Jana

z 6.hod

 

4.hod

CJL

 

(3)

supluje

Kopúnová Jana

(LEJI)

 

6.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 3.hod

OA3

2.hod

ANJ

 

(JAZ)

přesun <<

Staňková Jiřina

z 5.hod

 

5.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

OBK

   

odpadá

 

(LEJI)

 

 

Suplování:   Pondělí 25.6.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

OA3

Kurz

Kurz

Kurz

Kurz

Kurz

Kurz

     

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bártová Alena

..

-

-

-

-

-

     

Dánová Jaroslava

..

..

..

KUSO

-

<>

     

Staňková Jiřina

..

..

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Král Jaroslav

6.hod

výměna <<

DOZ

OA2

(MUL)

z 18.6. 5.hod

Kubaláková Soňa

4.hod

supl. (DAJA)

MAT

OA2

(3)

 
 

6.hod

odpadá

MAT

OA3

 

Kurz ŠVP

Lovčí Zdeňka

4.hod

odpadá

NEJ

OA3

 

Kurz ŠVP

 

5.hod

odpadá

CJL

OA3

 

Kurz ŠVP

Změny v rozvrzích tříd:

OA2

1.hod

DOP

   

odpadá

 

(DAJA)

 

2.hod

ANJ

   

odpadá

 

(STJI)

 

4.hod

MAT

 

(3)

supluje

Kubaláková Soňa

(DAJA)

 

6.hod

DOZ

 

(MUL)

výměna <<

Král Jaroslav

z 18.6. (Po) 5.hod

Pedagogický dohled u třídy:

OA3, 1.- 6. hod - Dánová Jaroslava

 

Zpracováno v systému Bakaláři