Projekt Zdraví dětem

Autor: | Datum: 17.10.2016 - 00:00 | Zhlédnuto: 1649x
Projekt Zdraví dětem

Dne 5. 10. 2016 proběhl na Středním odborném učilišti v Kaplici pod vedením neziskové organizace ZkusToZdravě.cz, z.s. projekt Zdraví dětem. Akce se zúčastnili žáci třetích ročníků oborů Kuchař-číšník, Opravář zemědělských strojů.


Dne 5. 10. 2016 proběhl na Středním odborném učilišti v Kaplici pod vedením neziskové organizace ZkusToZdravě.cz, z.s. projekt Zdraví dětem.
Akce se zúčastnili žáci třetích ročníků oborů Kuchař-číšník, Opravář zemědělských strojů.
Akreditovaný vzdělávací program obsahoval tyto body: sacharidy, tuky, bílkoviny, jak se orientovat v obalech na výrobcích, ečka v potravinách, regionální potraviny, rizika diet a hladovění, mantální anorexie, mentální bulimie, potravinové alergie, potravinové intolerance, bezlaktózové výrobky, maso, mléko, vejce, nakupování pečiva, tepelná úprava potravin. Každý účastník odbdržel také Osvědčení o absolvování odborného kurzu Projektu Zdraví dětem.
Lektorka paní Jáchymová dokázala svým přístupem si žáky získat a zaujmout je.  Celá akce se setkala mezi mládeží naší školy s velkých ohlasem, a proto budeme i v prosinci pokračovat ve vzdělávání žáků v oblasti zdravé výživy. 


Akce s článkem
Sdílet na Facebooku
Vytisknou článek
Doporučit známému
Podobné články