Majáles 2016

Autor: | Datum: 14.5.2016 - 00:00 | Zhlédnuto: 1897x
Majáles 2016

I když nám letos nepřálo počasí, nenechali jsme si tím zkazit náladu. Naopak jsme opět dokázali, že se umíme skvěle bavit a udělat si legraci sami ze sebe.


Tento rok zorganizovala majáles třída sexta s paní učitelkou Dánovou.  Své úlohy se zhostili výborně, zvláště moderátoři byli velmi vtipní a pohotoví.

Třídy se na majáles připravovali velmi zodpovědně, jejich kostýmy i vystoupení byly skvělé, a proto je třeba všechny moc pochválit. Ale bohužel vítěz může být jen jeden. Porotě – pan starosta, paní ředitelka, paní učitelka Čandová a maturant Jakub Janeček – se nejvíce líbila mafiánská třída 3. MZ  v bravurně provedených kostýmech a s krásnou dámou ve fialovém. Druhé místo obsadila třída septima se svým dokonalým tanečním číslem ve stylu chicagských gangsterů. Třetí místo patřilo třídě sextě se street fashion Tokyo.

Královnou majálesu byla porotou vybrána Terezka Havlíková s krásnými dlouhými řasami a vždy elegantní gentleman Vojta Smolík se stal králem majálesu.

Ani učitelé se nestali pouhými pozorovateli tohoto studentského reje, ale mnozí z nich se aktivně zapojili do majálesového řádění. Za učitele s nejlepším kostýmem byl vybrán pan učitel Ondok, který se společně se svou třídou 1. MZ převlékl do stylu regge.

Majáles 2016 skončil. Ať žije MAJÁLES 2017!