Zajímavá prázdninová akce

Centrum pro pomoc dětem a mládeži o.p.s. Český Krumlov nabízí 6 volných míst na mezinárodním mládežnickém projektu, který se uskuteční v posledním srpnovém týdnu (od pondělí 21. do neděle 27. srpna 2017) na turistické základně DDM Zátoň u Českého Krumlova.


Datum: 6.6.2017 | Autor: Zdeňka Lovčí | Zhlédnuto: 925x

Projekt je určen pro mladé lidi ve věku od 14 do 18 let. Společně s českými účastníky se jej budou účastnit mladí lidé ze Slovinska a Slovenska.  

Z nabízeních aktivit můžeme jmenovat: splutí části řeky Vltavy na raftech, dále nejrůznější workshopy, které budou tématicky převážné zaměřené na tyto aktivity: rádiový workshop, animovaný film, malba na hedváb, umělecké kovářství apod., dále jsou naplánované exkurze do vybraných institucí a v neposlední řadě národní večery, při nichž budou zástupci jednotlivých zúčastněných zemí ostatní účastníky seznamovat nejen s typickými národními zvyky a tradicemi, ale i s danou kuchyní typickou pro danou zemi.

Účastnický poplatek na jednoho účastníka činní 1.500,-Kč. Strava, ubytování a náklady spojené se zajištěním aktivit jsou hrazeny pořadatelskou stranou.     

Konkrétní seznam aktivit společně s podrobnými informacemi vztahující se k této akci naleznete v přikládaném souboru.

V případě zájmu kontaktujte s organizátory akce:

Mgr. Jiří Muk: hlavní koordinátor projektu, tel. +420 734 443 923; Email: jiri.muk@seznam.cz , muk@cpdm.cz

Mgr. Vlastimil Kopeček: ředitel CPDM ČK, tel. +420 603 532 990; Email: cpdm@icmck.cz


Aktuality
... přejít na aktuality